+48 58 573 12 00  Pracujemy: 9:00 - 17:00
Współpraca

Współpraca

Dla dystrybutorów

dla dystrybutorów

Posiadasz punkt handlowy oferujący swoim klientom materiały wyposażenia wnętrz ? Poszukujesz nowych produktów oraz nowinek w branży aby wyróżnić swoją ofertę spośród wielu podobnych ? Zapraszamy do współpracy osoby ambitne, nastawione na osiągnięcie sukcesu i zbudowanie silnej pozycji na rynku lokalnym. Z naszej strony zapewnimy potrzebne narzędzia marketingowe, wyszkolimy Waszych sprzedawców, obrandujemy punkt handlowy, wesprzemy działania marketingowe w Waszym mieście.

Dla montażystów

dla montażystów

Zajmujesz się montażem tarasów od wielu lat i jesteś uważany za specjalistę na swoim rynku lokalnym ? Twoja oferta to podobne do siebie rozwiązania różniące się tylko ceną ? Przyłącz się do nas i zaoferuj swoim klientom najnowsze rozwiązania oraz najwyższe standardy budowy tarasów przydomowych. Wesprzemy Cię w działaniach marketingowych, dostarczymy zestawy próbek handlowych, ekspozytory, obrandujemy auto dostawcze, pomożemy w budowie silniejszej pozycji na Twoim rynku.

Dla projektantów

dla projektantów

Jesteś architektem, projektantem wnętrz i poszukujesz dla swoich klientów nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań ? Chcesz aby Twój projekt wyróżnił się z wielu innych podobnych i pozwolił Ci zbudować silniejszą renomę na lokalnym rynku ? Przyłącz się do nas, chętnie pomożemy w przygotowaniu projektu, zaproponujemy ciekawe i funkcjonalne rozwiązania, dostarczymy próbki kolorów, biblioteki CAD oraz inne potrzebne materiały.

Dla deweloperów

dla deweloperów

Jesteś deweloperem, budujesz nowoczesne budynki wielorodzinne, domy pasywne ?

Pozyskaj klienta podwyższając estetykę inwestycji dzięki instalacji na tarach lub balkonach desek kompozytowych 2 generacji.
Przy tej formie współpracy dopuszczamy produkcję desek w innym wymiarze oraz kolorze niż zakłada nasza standardowa oferta. Skontaktuj się z nami, pomożemy przy projektowaniu, doborze kolorów oraz montażu.

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2017/12/logo-led-wall2.jpg
//lentadeck.com/wp-content/uploads/2017/12/polary-wspolpraca.jpg
//lentadeck.com/wp-content/uploads/2017/12/zestaw-praktyczny-www.jpg
//lentadeck.com/wp-content/uploads/2017/12/materialy.jpg

Dlaczego Lenta ?

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/bezpieczenstwo-2.jpg

Bezpieczeństwo

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2016/08/atut-glowna.jpg

Innowacyjna technologia

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2016/08/latwy-atut.jpg

Odporne na zabrudzenia

deski tarasowe surowiec

Ekologia

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/02/porownanie-slajd.jpg

Bezobsługowy

montaż tarasu kompozytowego

Prosty montaż