+48 58 573 12 00  Pracujemy: 9:00 - 17:00
Dla klienta

Dla klienta

Co to jest kompozyt drewna 2 generacji ?

Kompozyt drewna 2 generacji to stosunkowo nowy produkt na polskim rynku. Deska kompozytowa nie posiada ryflowań jak w tradycyjnym kompozycie lecz jest jednolitą gładką strukturą i jednocześnie otuliną dla rdzenia deski. Powłoka zewnętrzna to nie tylko funkcja ochronna lecz również estetyczna odzwierciedlająca strukturę powierzchni drewna oraz występująca w różnych kolorach.

W jakich długościach występują deski kompozytowe Lenta ?

Deski  oraz legary Lenta występują w długościach 280cm. Listwa wykończeniowa jest zawsze trochę dłuższa tak aby przykryć boki montowanego tarasu i występuje w długości 283cm. Nie ma możliwości zamówienia tarasu w innej długości niż 280cm. Jedynym wyjątkiem są inwestycje deweloperskie. Zapraszamy do działu współpraca.

Jak zostaną do mnie dostarczone zakupione deski ?

Produkt wysyłamy na paletach drewnianych o wymiarach 280x80cm, na którą możemy załadować około 30m2 pełnego systemy tarasowego. Maksymalna waga takiej palety to 800kg. Ważne! Usługa transportu nie zawiera rozładunku towaru w miejscu dostawy.

Czy deska Lenta posiada strukturę antypoślizgową ?

Na pierwszy rzut oka struktura deski może się wydawać się poślizgowa lecz nic bardziej mylnego. Po kontakcie z wodą deska wręcz hamuje stopę. Nie mamy tutaj ryflowań więc nie ma możliwości zatrzymywania się wody na tarasie.

Jak wygląda montaż desek ?

System tarasowy Lenta jest niezwykle intuicyjny oraz prosty w montażu. W zestawie mamy podkonstrukcję z legarów kompozytowych, klipsy do montażu deski oraz listwę wykończeniową. Montaż nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi prócz piły ukośnicy, wkrętarki, wiertarki.

Co oznacza, że produkt jest bezobsługowy ?

Oznacza to, iż desek nie musimy malować, impregnować oraz w żaden inny sposób konserwować. Produkt nie posiada drzazg jak w tradycyjnym drewnie przez co jest przyjazny dla dzieci. Deska nie gnije, nie butwieje, nie absorbuje wody, łatwo się ją czyści za pomocą myjki ciśnieniowej.

Czy kolor wpływa na cenę  ?

Nie, kolor nie wpływa na cenę deski. Do wyboru mamy 6 kolorów. Zapraszamy do działu produkty.

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/08/slide-wiz2.jpg