+48 58 573 12 00  Pracujemy: 9:00 - 17:00
Atuty

Dlaczego Lenta ?

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/bezpieczenstwo-2.jpg

Bezpieczeństwo

Dzięki specjalnej antypoślizgowej powierzchni odprowadzającej wodę unikniemy niebezpiecznych sytuacji na naszym tarasie. Deski nie posiadają drzazg, jak w tradycyjnym tarasie drewnianym, przez co są bardziej przyjazne dla dzieci. Posiadamy również atest Polskiego Zakładu Higieny poświadczający, iż produkt nie posiada w składzie żadnych niebezpiecznych substancji.

Innowacyjna technologia

Produkt nie posiada ryflowań jak w tradycyjnym kompozycie lecz jest jednolitą gładką strukturą i otuliną ochronną dla rdzenia deski. Powłoka zewnętrzna to nie tylko funkcja ochronna lecz również estetyczna odzwierciedlająca strukturę powierzchni drewna oraz występująca w różnych kolorach. Tarasowe  deski  kompozytowe Lenta zostały wyróżnione w konkursie im. Stanisława  Staszica  Laur Innowacyjności 2018. Organizatorem konkursu jest Naczelna Organizacja Techniczna.

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2016/08/atut-glowna.jpg
//lentadeck.com/wp-content/uploads/2016/08/latwy-atut.jpg

Odporne na zabrudzenia

Deski Lenta dzięki powłoce ochronnej są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu i użytkowaniu, niż tradycyjny kompozyt, wszelkie zabrudzenia są usuwane dużo łatwiej i szybciej, a dzięki warstwie ochronnej plamy pozostawione nawet na długo nie ingerują w deskę. Wystarczy umyć taras zwykłym domowym mopem.

Ekologia

Lenta to produkt podlegający całkowitemu recyclingowi. Odpady z desek oraz innych elementów zawsze zostaną ponownie wykorzystane i dalej przetworzone w procesie produkcji. Ponadto używany surowiec pochodzi od dostawców przestrzegających zasad zrównoważonego rozwoju, trwałości lasów oraz ochrony przyrody.

deski tarasowe surowiec
bezobsługowy taras kompozytowy

Bezobsługowy

Odporność na warunki atmosferyczne to nasz główny atut. Dzięki połączeniu różnych komponentów nasz produkt nie butwieje, nie gnije oraz nie absorbuje wody. Deski Lenta nie wymagają malowania, impregnowania i odświeżania, bardzo łatwo się je czyści za pomocą myjki ciśnieniowej.

Prosty montaż

Montaż kompozytowych desek tarasowych jest niezwykle prosty. Otrzymują Państwo kompletny system Lenta, opracowany przez naszych specjalistów w taki sposób, aby układanie tarasu stało się przyjemnością.

montaż tarasu kompozytowego