+48 58 573 12 00  Pracujemy: 9:00 - 17:00
Atuty

Dlaczego Lenta ?

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/bezpieczenstwo-2.jpg

Bezpieczeństwo

Dzięki specjalnej antypoślizgowej powierzchni odprowadzającej wodę unikniemy niebezpiecznych sytuacji na naszym tarasie. Deski nie posiadają drzazg, jak w tradycyjnym tarasie drewnianym, przez co są bardziej przyjazne dla dzieci.

Fachowość

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kompozytów proponujemy nowoczesną technologię, dbamy o wysokie standardy obsługi klienta, gwarantujemy profesjonalne doradztwo wraz z budową wymarzonego tarasu.

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2016/08/sildery-fach.jpg
//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/sildery-premium-2.jpg

Produkt premium

Deski tarasowe Lenta to 2 generacja kompozytu drewna, połączenie mączki drzewnej oraz tworzyw sztucznych.
Innowacyjny design, wyjątkowo trwałe i żywe kolory, produkt klasy premium dla osób ceniących sobie jakość oraz wysokie walory estetyczne.

Ekologia

Lenta to produkt podlegający całkowitemu recyclingowi. Odpady z desek oraz innych elementów zawsze zostaną ponownie wykorzystane i dalej
przetworzone w procesie produkcji.
Ponadto używany surowiec pochodzi od dostawców przestrzegających zasad zrównoważonego rozwoju, trwałości lasów oraz ochrony przyrody.

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/ekologia-slide2.jpg
//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/5050a2.jpg

Bezobsługowy

Odporność na warunki atmosferyczne to nasz główny atut. Dzięki połączeniu
różnych komponentów nasz produkt nie butwieje, nie gnije oraz nie absorbuje wody. Deski Lenta nie wymagają malowania, impregnowania i odświeżania, bardzo łatwo się je czyści za pomocą myjki ciśnieniowej.

Prosty montaż

Montaż kompozytowych desek
tarasowych jest niezwykle prosty. Otrzymują Państwo kompletny system Lenta, opracowany przez naszych specjalistów w taki sposób, aby układanie tarasu stało się przyjemnością.

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/montaz-slide2.jpg