+48 58 573 12 00  Pracujemy: 9:00 - 17:00
Atuty

Dlaczego Lenta ?

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/bezpieczenstwo-2.jpg

Bezpieczeństwo

Dzięki specjalnej antypoślizgowej powierzchni odprowadzającej wodę unikniemy niebezpiecznych sytuacji na naszym tarasie. Deski nie posiadają drzazg, jak w tradycyjnym tarasie drewnianym, przez co są bardziej przyjazne dla dzieci. Posiadamy również atest Polskiego Zakładu Higieny poświadczający, iż produkt nie posiada w składzie żadnych niebezpiecznych substancji.

Innowacyjna technologia

Produkt nie posiada ryflowań jak w tradycyjnym kompozycie lecz jest jednolitą gładką strukturą i otuliną ochronną dla rdzenia deski. Powłoka zewnętrzna to nie tylko funkcja ochronna lecz również estetyczna odzwierciedlająca strukturę powierzchni drewna oraz występująca w różnych kolorach.

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2016/08/innowacyjna-atut.jpg
//lentadeck.com/wp-content/uploads/2016/08/latwy-atut.jpg

Łatwe w utrzymaniu

Deski Lenta dzięki powłoce ochronnej są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu i użytkowaniu, niż tradycyjny kompozyt, wszelkie zabrudzenia są usuwane dużo łatwiej i szybciej,
a dzięki warstwie ochronnej plamy pozostawione nawet na długo nie ingerują w deskę.

Ekologia

Lenta to produkt podlegający całkowitemu recyclingowi. Odpady z desek oraz innych elementów zawsze zostaną ponownie wykorzystane i dalej przetworzone w procesie produkcji. Ponadto używany surowiec pochodzi od dostawców przestrzegających zasad zrównoważonego rozwoju, trwałości lasów oraz ochrony przyrody.

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/ekologia-slide2.jpg
//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/5050a2.jpg

Bezobsługowy

Odporność na warunki atmosferyczne to nasz główny atut. Dzięki połączeniu różnych komponentów nasz produkt nie butwieje, nie gnije oraz nie absorbuje wody. Deski Lenta nie wymagają malowania, impregnowania i odświeżania, bardzo łatwo się je czyści za pomocą myjki ciśnieniowej.

Prosty montaż

Montaż kompozytowych desek tarasowych jest niezwykle prosty. Otrzymują Państwo kompletny system Lenta, opracowany przez naszych specjalistów w taki sposób, aby układanie tarasu stało się przyjemnością.

//lentadeck.com/wp-content/uploads/2018/01/montaz-slide2.jpg